Pokazy tańca brzucha Elmas i z Zespołem

zobacz więcej zdjęć...

 

         SZKOŁA TAŃCA ORIENTALNEGO  ELMAS  zapraszamy na warsztaty 3h

NOWY SEZON WARSZTATÓW TAŃCA BRZUCHA W SZKOLE TAŃCA ORIENTALNEGO ELMAS
                   WRZESIEŃ 2015R

                


                           AKTUALNOŚCI:
WARSZTATY TAŃCA BRZUCHA WE WROCŁAWIU
                              CYKLICZNE
                  
Plac Orląt Lwowskich 2


                               
           Warsztaty Tańca brzucha październik    2015r
  10 października 11.00-14.00 - zapisy
                               
Zajęcia mają na celu wprowadzenie do pięknego tańca arabskiego, jak również doskonalenie ruchów.  Na warsztatach będziesz miała możliwość zapoznać się z niektórymi figurami arabskimi wraz z ich nazewnictwem, a także nauczysz się niesamowitych połączeń ruchów, oraz choreografii

Na warsztatach  tańca arabskiego  możesz szybko i skutecznie:) nauczyć się podstaw tańca brzucha , jak i choreografii. Warsztat adresowany dla osób z Wrocławia jak i z całej Polski,. Podstawy tańca brzucha plus krótka choreografia
zapisy elmas1@o2.pl, lub 600815454


Warsztaty tańca brzucha - 2015r.
  Nauka tańca brzucha w systemie 3h warsztatów to fajny rodzaj spędzania czasu z korzyścią dla ciała i ducha. Na warsztatach uczysz się ruchów, sekwencji i mini układu. Zajęcia są tak przewidziane by uelastycznić ciało i by poruszać się z gracją . Plac Orląt Lwowskich 2 drugie piętro, zapisy meilowo elmas1@o2.pl


          WARSZTATY TAŃCA BRZUCHA
Serdecznie zapraszamy na wiosenny belly dance
                      

To kolejne warsztaty w tym sezonie dla osób, które chcą wzbogacić swoją technikę taneczną, poćwiczyć ruchy tańca orientalnego, kroki i połączenia ruchów.Po tych warsztatach, będziesz w stanie zatańczyć krótką choreografię. Każdy miesiąc warsztatów wnosi coś nowego idziemy dalej i doskonalimy swoje ciała:)
A może połkniesz bakcyla tańca i taniec stanie się całym twoim życiem? Przyjdź i sprawdź to.


WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ PRZY ZEBRANIU CO NAJMNIEJ 8 OSÓB!
Organizator zastrzega sobie również zmianę lokalizacji warsztatów w przypadku małej ilości osób
Każde warsztaty 3h kosztują 80 zł przy wpłacie do 2 tygodni przed zajęciami cena 70 zł


 WARSZTATY przy Placu Orląt Lwowskich 2 II piętro

taniec arabski  choreografia  drum solo
Tym razem ognisty taniec do bębnów drum solo.
Wprowadzenie do drum solo.
Zapraszamy na warsztaty tańca brzucha dla początkujących, tym razem w programie technika drum solo (taniec do arabskich bębnów).
Dowiesz się też , co to jest właściwie drum solo i jak go tańczyć. Będziemy ćwiczyć wybijanie rytmu ciałem w rytm muzyki a także nauczysz się ciekawych połączeń ruchów i krótkiej choreografii.
Na warsztatach szlifujemy ruchy, uelastyczniamy ciało i wzmacniamy mięśnie i zgłębiamy tajniki tańca arabskiego
Przygotujcie się na energetyczne zajęcia na których poznacie ruchy do muzyki drum solo. Charakteryzuje je, dynamika shimmy (trzęsienia), pracuje każda część ciała.


 taniec z woalem technika i choreografia
Tematem warsztatów będzie taniec z woalem jako taniec pełen zmysłowości, i kobiecości. Wprowadzenie do woalu ma na celu prawidłowe i swobodne posługiwanie się tym rekwizytem w tańcu.  Będziemy pracować nad efektownym wykończeniem ruchów, a także pracą rąk,  ramion i całego ciała. Nauczymy się tańczyć zarówno statycznie jak i z uwzględnieniem przemieszczania się. Poznamy estetyczne  wchodzenie w obroty w tańcu z woalem i wykończenia ruchów. Poza tym będą również kombinacje ruchów, improwizacje taneczne do różnej muzyki zarówno wolnej jak i dynamicznej).
Warsztat przeznaczony dla osób początkujących które znają już podstawy tańca brzucha ( lub min. 3 miesiące nauki tańca). Posiadaczki woali proszone są o ich przyniesienie. W razie nie posiadania organizator  zapewnia do dyspozycji woale.


sobota taniec arabski technika tańca podstawy w pigułce
Zajęcia mają na celu wprowadzenie do pięknego tańca arabskiego. Na warsztatach będziesz miała możliwość zapoznać się z niektórymi figurami arabskimi wraz z ich nazewnictwem, a także nauczysz się niesamowitych połączeń ruchów, ułatwiających samodzielne ich powtarzanie.


sobota taniec arabski z choreografią Przenieś się w krainę Orientu, na zajęciach poprawisz  swoją koordynację ruchową, poznać kroki , figury i połączenia w arabskim tańcu brzucha a to wszystko w magicznej choreografii.

 drum solo z choreografią

Tym razem ognisty taniec do bębnów drum solo. Przygotujcie się na energetyczne zajęcia na których poznacie ruchy do muzyki drum solo. Charakteryzuje je, dynamika shimmy (trzęsienia), pracuje każda część ciała. Na warsztatach poznacie  technikę nakładania ruchów, i krótką choreografię.


taniec z tacą wprowadzenie, technika oraz układ

  taniec z asayą

 
"RAKS AL ASSAYA" - TANIEC ARABSKI  Z LASKĄ   W RYTMIE SAIDI".

Zapisy pod nr tel 600815454 lub elmas1@o2.pl
Filmik z warsztatów drum solo

 
Może dzięki tym warsztatom odkryjesz pasję swojego życia? Zapraszam na warsztaty wszystkie panie, które nie miały jeszcze do czynienia z tańcem brzucha, oraz te, które chcą odświeżyć znajomość podstaw i poznać nowe sekwencje taneczne i układ. Istnieje możliwość kontynuacji nauki w systemie 3h warsztatów, lub zajęć cyklicznych.


Z
ajęcia prowadzi Elmas- dyplomowana instruktorka tańca sportowego i tańca arabskiego. Szczegóły na stronie internetowej www,taniecbrzuchaelmas.pl
Zapisy pod numerem 600815454, e-mail elmas1@o2.pl3 dniowe warsztaty tańca brzucha!!!!!!
Zapraszamy na intensywne 3 dniowe warsztaty kobiecości

TANIEC BRZUCHA połączony z

WIECZOREM ARABSKIM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Zaskocz Swojego Partnera !!! szczegóły na stronie

http://fenikszdrowie.com/kursy/kurs-taniec-brzucha.html

 

Zatem jeśli :
  Chcesz poznać tajniki tańca brzucha , pięknie poruszać się, nauczyć się tańca brzucha w systemie 3h zajęć sobotnich to te zajęcia są dla Ciebie. Pamiętaj, że
Taniec brzucha niezwykle korzystnie wpływa na ciało, umysł ducha.
Jeżeli spodobają Ci się będzie możliwość kontynuacji w systemie 3h zajęć raz w miesiącu, lub na cyklicznych zajęciach w tygodniu.
Zajęcia przeznaczone dla kobiet w różnym wieku.

Zajęcia prowadzi Elmas, dyplomowana instruktorka tańca sportowego i tańca brzucha. Instruktorka z 6 letnim stażem, a także zawodowa tancerka tańca brzucha.

Wymagane:
zapisy pod nr. telefonu 600815454
lub pod e-mail elmas1@o2.pl
cena 80 zł 3h zajęć
dla posiadaczy karty multisport, ok system i fit flex zniżki3h warsztaty dla zaawansowanych (Taniec ze skrzydłami Issis)   
Jeżeli marzysz o tańcu arabskim ze skrzydłami i masz za sobą minimum rok nauki tańca brzucha to te warsztaty są dla Ciebie. Na zajęciach poznacz technikę tańca ze skrzydłami oraz układ.
wymagane zapisy: mile widziane własne rekwizyty.
Cena za 3h tańca 80 zł

Zajęcia przeznaczone dla pań i dziewczyn w każdym wieku


Grupa występowa- nabór na poziomie zaawansowanym i podstawowym zadzwoń dowiedz się o szczegóły 600815454