Pokazy tańca brzucha Elmas i z Zespołem

zobacz więcej zdjęć...

 

GRAFIK CHOREOTERAPIA

TANIEC RELAKSACYJNY dla kobiet prowadzi Ewa Stępień
                        
Zajęcia z choreoterapii -grafik
I) Choreoterapia- improwizacje taneczne-symbolika ciała
Taniec ten pozwoli ci na nowo cieszyć się lepszą jakością ruchu i ciała oraz ponownie odkryć radość tańczenia w miłej atmosferze innych kobiet.

Odkrywanie swojego potencjału poprzez taniec ruch spontaniczny, improwizację ruchową, przełamywanie nieśmiałości i odkrywanie swojej kobiecości.
Jesteś zmęczona pospiechem,  codziennymi obowiązkami pracą?, Chcesz na nowo odkryć radość tańczenia bez oceniania, zatracić się w tańcu, w milej atmosferze innych kobiet? To zajęcia są dla Ciebie. Mamy do dyspozycji dużą salę i wspaniała muzykę, taniec spontaniczny, tańce w kręgu różnych kultur. Na moich zajęciach kładę również nacisk na rozwijanie koordynacji ruchowej, ,świadomości ciała, wykorzystuje elementy baletu i innych technik tanecznych.


Zajęcia dla osób, które lubią tańczyć, które się wstydzą tańczyć, lub chcą doświadczać tańca i relaksującego wpływu na ciało i umysł. Jest to relaksująca forma ruchu, pozwalająca pozbyć się stresu, uruchamia piękno własnego, indywidualnego ruchu przy różnego rodzaju muzyce, improwizacji w kontakcie czy też ćwiczeniach w grupie. Niesamowicie integruje, a także wprowadza w świat tańców w kręgu.

Zajęcia indywidualne, oraz grupowe, warsztaty, oraz warsztaty wyjazdowe do innych miast
Zajęcia prowadzone są w Szkole Tańca Elmas, oraz w zaprzyjaźnionych placówkach

środy 20.00-21.00 można dołączyć
ul. Orląt Lwowskich 2
, I pietro

zapisy pod nr. tel 600815454
lub pod meilem
elmas1@o2.pl